Embed

Harry Potter ve Zümrütü Anka Yoldaşlığı - J.K.Rowling

 

Yazar: J.K Rowling

İndirme linki:http://hotfile.com/dl/117920388/022f6e1/5_Harry_Potter_ve_Zmrdanka_Yoldal.pdf.html

 

Buraya konulmuş olan E-Kitap linklerinin tamamı kopya olup, site ve host sahibi ile ilişkisi bulunmamaktadır. E-Kitaplar download ettikten 24 saat sonra yasal olarak silinmek zorundadır. Aksi taktirde kitabı basan firmanın ve yazan yazar(lar)ın uğrayacağı zarardan hiç bir şekilde Ebookhane YÖNETİMİ sorumlu olmayacaktır. Bu kitapların hiçbirisi orjinal kitapların yerini tutmayacagı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı veya e-buy aracılığı ile temin etmenizi öneririz.

Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi şahıs veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

Tekrarlıyoruz: Bu sitenin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabı satın almanız içindir. Bizim bu sitede herhangi bir kuruluşa ya da kişiye zarar verme amacımız yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır. » Sitemizi kullanan kullanıcılarımız tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !